Sikerek matematikából!
A május 9-én megrendezett Medve Szabadtéri Csapatverseny városligeti fordulóján kiemelkedő sikereket értek el csapataink.
A 7-8. évfolyamosok versenyében (Kismedvék) 172 induló csapat közül első helyen végzett a Gecző Máté, Matuz Benett, Scheirich Máté alkotta 7. a osztályos csapat, így ők továbbjutottak az országos versenyre. Felkészítő tanáruk Simáné Meleg Anna. Ugyanebben a kategóriában 9. helyen végzett a 8. c csapata: Braun Ágoston, Ocsovay Koppány, Sztrikó Csanád, felkészítő tanáruk Zvara Szilvia.
Az 5-6. osztályosok Medvebocs kategóriájában 329 csapatból 4. helyezést ért el a 6.c csapata: Bobák Ágnes, Juhász-Hugó Panna, Megyesi Hanna, 6. helyezett lett a 6.a osztályból Schuch Dániel, Járosi Milán. Felkészítő tanáruk Takácsné Balogh Edit. Az alsó tagozatból a Koalák közül legeredményesebb volt a 3.c-ből a Magyar Dénes Ádám és Ócsai Laura páros, akik 119 induló közül a 20. helyen végeztek. Felkészítő tanáruk Kolozs-Dankó Erika.
Ebben az évben rekord létszámú, összesen 23 csapatunk versenyzett 61 tanulóval, harmadik osztálytól nyolcadikig. Végül 6 ezüst, 13 arany és 4 gyémánt minősítés született. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!



