Gödöllő 60 városi rajzverseny
Május 13-án került sor „Az én Gödöllőm” városi rajzverseny eredményhirdetésére. Iskolánkból az 5-6. évfolyamos korosztályban 2. helyezést ért el Lukács Dorka Franciska 6.c osztályos tanuló, a 7-8. osztály kategóriában különdíjban részesült Szabó-Baczkó Dávid (7.b). A kiállításon a díjazott alkotásokon kívül látható még Mészáros-Juhász Eszter (7.a ) alkotása is. Felkészítő tanáruk Kádár Gabriella Zsófia volt.



